Сонцезахисні окуляри жіночі BOTTEGA VENETA 9697 пудра
499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 211-43-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри жіночі BOTTEGA VENETA 9697 пудра
Опис:
Ступінь захисту від сонця — UV 400.
Колір лінзи — пудра
Лінза — полікарбонат.
Модель — унісекс.
Розміри:
A. Висота лінзи (разом з оправою) — 3.8 см.
B. Ширина лінзи (разом з оправою) — 6,5 см.
С. Міст - 1.5 см.
D. Довжина дужки — 15 см.
E. Ширина між вушками — 14 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bottega Veneta |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 65 мм |
| Висота лінзи | 38 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 15 мм |
| Вага | 31 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴










